В ніч на Івана Купала

вторник, 5 июля, 2016 - 21:00

«В ніч на Івана Купала» - театралізоване дійство Кегичівський район    Біля водоймища смт. Кегичівка    Відділ культури і туризму Кегичівської РДА смт Кегичівка, вул. Волошина, 76,
тел. 05755-3-14-98).веб-сайт: http://kegichivka-vkt.wix.come-mail: viddil.kulturyati.ua

Івана Купала – це традиційне свято сповнене давніми українськими звичаями. І всі присутні на заході матимуть можливість достовірно переконатися у цьому, адже вся специфічна атмосфера цього свята та процедура його проведення будуть ніби перенесені через віки. Недалеко від ставу буде розміщена імпровізована сцена прикрашена зеленими травами та яскравими квітами. Лунатиме позитивна тематична музика. Святково та колоритно одягнені ведучі жваво зададуть темп Купайловому дійству. Яке ж свято Івана Купала без головних обрядових атрибутів Марени та Купала. Чарівні дівчата-україночки у пишних вінках з польових квітів, створять образ Марени, прикрасивши вирубане дерево стрічками, квітами та вінками. А хлопці спорудять гарного парубка Купала. Як вимагає прадавня традиція – Марену у воду, а Купала – у вогонь. Звісно ж, не обійдеться на святі без своєрідного ритуалу очищення – стрибків через вогнище.

Це захоплююче дійство завершується пусканням вінків на воду. Далі парубки матимуть можливість продемонструвати сміливість, силу та спритність у змаганні з діставання вінку зі стовпа.
А дівчата продемонструють свою майстерність під час плетіння вінка із різнотрав’я, що є символом щастя, долі, кохання та добробуту. Для гостей свята Івана Купала буде підготовлена насичена концертна програма. Майже опівночі розпочнеться святкова дискотека. Найяскравішим враженням від свята Івана Купала стане величезне яскраве вогнище посеред галявини, що нестримно палахкотітиме  і даруватеме світло та тепло всім навкруги.