Подорожі

Лондон не уявляють без Біг Бену, Париж – без Ейфелевої вежі, а Харків – без Держпрому. Держпром, або будинок державної промисловості – одна з головних визначних пам’яток міста і одне з найбільш впізнаваних далеко за межами Харкова місць.

Поринути в історичне минуле міста, згадати тонкощі зустрічі Нового року та Різдва по-харківськи напередодні свят - це найкращий спосіб створити казковий настрій.

Екскурсія історичною частиною Харкова,    де колись знаходилась перша Харківська фортеця і з якої «виріс» Харків, охоплює найбільш знакові архітектурні будівлі міста.

Цікавий екскурс в минуле м. Харкова та нашої країни на прикладі однієї сім’ї дарує екскурсія «Варвара Каринська. Від веретена до „Оскара”».

Про що ця екскурсія? Якщо коротко, то про Харків, як місто космічної слави, про харків’ян, які прославили Україну на космічних орбітах. Ходіть з нами на екскурсію, щоб на власні очі побачити зірковий дивокрай.

Цікаво, інформативно і, найголовніше, наочно дізнатися про становлення та розвиток залізничного сполучення на Харківщині допоможуть 500 експонатів тематичного музею, серед яких документи, креслення, інструменти, різні технічні засоби.

Подорож знайомить з найвизначнішими культовими спорудами Харкова, які наклали відбиток на історію, культуру та сучасний архітектурний вигляд міста.

Звідкіля прийшла назва «Близнюки»? Як в маленькому куточку Харківщини опинились колекційні монети або мінерали Новосибірської Академії Наук?

Місто Куп’янськ зачаровує своєю архітектурою, не менш цікавими сучасними пам’ятниками, а також пейзажами, які завдяки географічній місцевості відкриваються з будь-якого куточка міста.

Сахновщина, окрім п’янких пахощів різнотравно-типчаково-ковилових степових трав, здивує туриста наявністю численних курганів скіфського періоду. Відвідавши Сахновщинський музей, який нараховує близько 7 тис.

Сторінки