Харківський молодіжний театр "Мадригал"

Коротка назва: 
Театр "Мадригал"
Тип організації: 
Контакти: 

м. Харків, вул. Сумська, д. 132. Будинок Культури заводу ФЕД

Професійне творче об'єднання.

З 1999р. «Мадригал» отримав статус професійного не державного театру. До складу колективу входять професіонали з великим досвідом роботи і творча молодь, успішно робить перші кроки в мистецтві.

Під керівництвом художнього керівника театру Олексія Олексійовича Настаченко – працює творча «режисерська лабораторія», що включає в себе професіоналів різної спрямованості – режисерів масових видовищ, режисерів драми і мюзиклів, педагогів з вокалу, хореографії, акторської майстерності. Це дає можливість успішно працювати в різних напрямках.

Основний вид діяльності - це репертуарний театр.

4 грудня 1976 року на вулиці Халтуріна,42 почався творчий шлях театру "Мадригал". Саме ця дата традиційно вважається днем народження театру. Тоді керівником театру був молодий і енергійний Володимир Какурін. Талант і віра в себе, енергія і завзяття молодих акторів зробили свою справу.

У 1986 році театр змінив своє місце розташування. Завод "ФЕД" широко розчинив молодому театру двері свого ДК, який з тих пір став для "Мадригалу" рідним домом. Адреса театру: Сумська, 132 – відомий і по сей день.

Цього ж року театр очолив Олексій Настаченки - актор того самого, першого складу театру. Молодий дух і запал, злободенність і актуальність постановок, щирість гри - все це давно вже стало візитною карткою "Мадригалу". І саме це продовжує залучати в театр, поряд з вірними прихильниками, все нових глядачів. Вистави за ці роки були неодноразово відзначені нагородами різних фестивалів.

Молодіжний театр «Мадригал» давно і професійно займається створенням заходів під ключ різного масштабу. Починаючи від бюджетних банкетів і закінчуючи святами загальноміського масштабу, таких як День Випускника на площі Свободи, Посвята в студенти на площі Свободи, Відкриття малих олімпійських ігор у палаці спорту, Масляні гуляння, Етнофестиваль Печенізьке поле та багато інших.

Українська