Запрошуємо взяти участь у X ювілейному Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»

Запрошуємо вас взяти участь у X ювілейному Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбудеться у м. Нова Каховка 29 – З0 вересня 2017 року.
Організатор: Департамент інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації.
Мета: активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, представлення туристичного потенціалу Херсонщини та інших регіонів України, налагодження ділових та партнерських відносин учасників туристичного ринку, презентація інвестиційних пропозицій, представлення успішного досвіду реалізації проектів та старт-апів, нових туристичних продуктів.
Цьогоріч Херсонщина буде представлена світові як платформа для екоінвестицій, впровадження «зелених» технологій, виробництво «зеленої» енергії, екоінновації в аграрному комплексі, безмежний туристичний потенціал – ключові пріоритети на шляху «озеленення» економіки.
У рамках Форуму відбудеться панельна дискусія на тему: «Стратегічні інструменти розвитку індустрії гостинності Херсонщини», до участі у якій запрошено провідних експертів туристичної галузі країни.

Основна тематика обговорень:
- Управління туристичними дестинаціями та нарощування потенціалу: критерії конкурентноздатності (інфраструктура, послуги, місцевий соціум)
- Активний, екологічний туризм (водний туризм, велотуризм, сільський зелений туризм, полювання, риболовля, гастротури)
- Подієвий і культурно-пізнавальний туризм - як фактор успішного розвитку територій
- Економіка туризму. Брендінг територій

Модератори:
Олександр Лієв - голова Асоціації індустрії гостинності України
Тетяна Волинець - в.о. директора Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської облдержадміністрації - начальник управління туризму та курортів
Головні спікери:
Анна Романова - депутат Верховної Ради VIII скликання. Секретар Комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Голова підкомітету з питань туризму, курортів та рекреаційної діяльності
Іван Ліптуга - директор Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Павло Шеремета - стратег компанії «Рroryv.in.ua», член наглядової ради Інституту міста та АТ «Райффайзен банк Аваль», засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, президент Київської школи економіки
Про своє рішення щодо участі у вищезазначеному заході та роботі відповідної панельної дискусії просимо повідомити до 10 серпня 2017 року Департамент інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики обласної державної адміністрації.

Контактна особа – Борісова Оксана Іванівна, тел.+38 (0552) 22-62-84, е-mail: tourism.ksatukr.net
Реєстрація учасників також відбуватиметься на офіційному сайті заходу: http://www.tavrianhorizons.in.ua/
Організаційний комітет Форуму +38 (0552) 22-57-68 або е-mail: tavrianhorizonsatgmail.com