Запрошення: China International Import Expo (CIIE) (м. Шанхай, КНР)

5-10 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться найбільш масштабна виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo (CIIE). Захід, задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпін, приймають Міністерство комерції КНР та уряд м. Шанхай, за підтримки  Світової організації торгівлі й Організації промислового розвитку при ООН.

Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення іноземного і китайського бізнесу, збільшення імпорту в країну до 10 трлн доларів США. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв. м. Будуть представлені товари та послуги  АПК і продовольства, автомобілебудування та легкої промисловості, медичні  та  споживчі товари, побутова електроніка та комп’ютерні технології, технологічне обладнання для промисловості, послуги в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансів та ІТ й інше.

З питань участі звертатися до Торгово-промислової палати України:

Романенко Євген, +380 (44) 461-98-17, rea-zedatucci.org.ua

Голято Андрій, +380 (67) 662-96-56, avg-zedatucci.org.ua;

Малаховська Станіслава, +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, ems58atukr.net

З більш детальною інформацією щодо участі в міжнародній виставці China International Import Expo (CIIE) можна ознайомитись на офіційному сайті Торгово-промислової палати України за посиланням https://www.ucci.org.ua/events/international-exhibitions/china-international-import-expo