Виїзне засідання «Стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму»

ОКЗ «Харківський організаційно методичний центр туризму», 6 листопада 2014 року провів виїзне засідання у Валківському районі за темою: «Стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму».

У його роботі взяли участь директор Департаменту культури і туризму ХОДА Яцина Олег Анатолійович, радник голови ХОДА Ткаченко Олександр Володимирович, т.в.о. директора ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок, заступник голови регіонального відділення Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільському зеленому  туризму Тетяна Панченко, а також представники органів влади району – Желевська Ніна Борисівна, Котенко Тетяна Микитівна, Кривич Антоніна Іванівна.

Учасники заходу ознайомилися з практикою облаштування садиб сільського зеленого туризму і вимогами щодо їх категоризації та сертифікації, визначили основні проблеми, що перешкоджають розвитку сільського зеленого туризму та шляхи щодо їх вирішення. Активно долучились до обговорення проблемних питань власники особистих селянських господарств, представники громадських організацій та всі присутні.

Для більш ефективної популяризації туризму та залучення нових туристів до Харківської області на базі Валківського краєзнавчого музею відкрили туристсько-інформаційний пункт. Учасники заходу із задоволенням оглянули експозиції краєзнавчого музею та відвідали садибу сільського зеленого туризму «Козацький двір» у селі Кантакузівка Валківського району.
З метою сталого розвитку сільського зеленого туризму в районах Харківської області були визначені питання, які потребують обговорення під час проведення наступних заходів.