Відбувся виїзний семінар-практикум з розвитку промислового туризму до Чугуївського району.

26 жовтня 2018 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» спільно з Управлінням культури і туризму Харківської ОДА організовано виїзний семінар-практикум з розвитку промислового туризму до Чугуївського району за назвою «Еко-подорож «Під градусом».

«Еко-подорож «Під градусом» – саме таку назву має новий екскурсійний маршрут, розробка якого велася спільними зусиллями фахівців відділу культури і туризму Чугуївської районної державної адміністрації та ОКЗ «ХОМЦТ» з метою розвитку промислового туризму на Харківщині.
26 жовтня на цей маршрут виїхала фокус-група, в складі якої були присутні фахівці туристичної галузі, зокрема представники мережі туристсько-інформаційних пунктів, екскурсоводи й краєзнавці. Було відвідано лікеро-горілчаний завод «Прайм», Малинівський склозавод, ТОВ «Харківська фруктова компанія» – підприємства, цикл виробництва продукції яких відповідає всім сучасним вимогам екологічності та безумовно представляє інтерес для туристів. В рамках поїздки також відбувся семінар  «Промисловий туризм як інструмент економічного розвитку територій».

Висловлюємо подяку колегам та приймаючій стороні за продуктивну роботу в межах виїзду на Чугуївщину.