У парку Горького Великдень відсвяткують масштабним фольклорним фестивалем

Фольклорний фестиваль «Пасхальні візерунки», присвячений одному з головних православних свят, пройде 30 квітня і 1 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Протягом двох днів там проходитимуть виступи фольклорних колективів, майстер-класи з ремесел, відбудуться конкурси та розіграші.

Так, у суботу та неділю з 15:00 до 16:00 на території ігрового комплексу «Лігво Біллі Кіда» буде організована гра «Полювання на лисиць». На Центральній алеї пройдуть майстер-класи з крапанки і писанки, виготовлення великодніх сувенірів. На Середньовічній площі розміститься десятиметровий храм, прикрашений писанками. Також діти розпишуть головне пасхальне яйце парку. Гіпсова заготовка висотою 1 метр буде встановлена ​​біля головної сцени в неділю.

Опівдні 1 травня розпочнеться квест «Гонитва за крашанками»: діти шукатимуть заховані в певних місцях парку розмальовані яйця і обмінюватимуть їх потім на великодні паски на стійці адміністрації Розважального центру.

На центральній алеї з 15:30 до 17:00 пройдуть народні конкурси: учасники стрибатимуть в мішках, носитимуть кольорові яйця в ложках і відра за допомогою коромисла, змагатимуться в перегонах на крашанках з перешкодами.

Крім того, на головній сцені пройде велика фольклорна програма. Перед гостями фестивалю виступлять народні колективи міста. Хор парку Горького «Слобожани» виступить на сцені Ретро-парку. О 17:00 розпочнеться великий великодній концерт, в якому візьмуть участь хори Харківської духовної семінарії, дитячих музичних шкіл і вишів, а також симфонічні оркестри. Концерт закінчиться виступом зведеного хору зі 150 чоловік.

Після закінчення концерту розпочнеться молодіжна танцювальна програма

Джерело інформації: Сайт Харківської міської ради.