У музеї сковороди встановили велопарковку

Поки на вулиці ще тепло, заплануйте велосипедну мандрівку до Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди у Сковородинівці. Відтепер для велосипедистів тут встановлено велопарковку, яку подарувало музеєві ТОВ Виробнича компанія «Алмаз» (директор Аббасов Тарас).

ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди» включений у туристичний маршрут, в тому числі веломаршрут «Золоте кільце Слобожанщини». Щорічно музей відвідують понад 40 тисяч відвідувачів. Через нові різноманітні форми роботи з відвідувачами музеї все більше приваблюють молодь та родини, які надають перевагу активному відпочинку та «розумним задоволенням». Як правило, сучасні велосипедисти складають соціально активну частину населення, яка задає суспільну моду і норми. Отже, музеї органічно включаються в розклад життя цих людей. Останніми роками ми відзначаємо тенденцію збільшення кількості велосипедистів, які відвідують наш музей.  У 2015 році музейною спільнотою було підготовано проект «Музейна велопарковка» (на конкурс «Зробимо ЕкоУкраїну разом» від бренду «Чернігівське»), у 2016 році цей проект посів ІІІ місце у міському конкурсі студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» (представляла М.Мілованова).

Нещодавно музей звернувся до харківських компаній із проханням допомогти у встановленні велопарковки і Виробнича компанія «Алмаз» (http://vkmetal.stroimdom.com.ua/) відгукнулася першою. Тарас Аббасов, директор компанії, допоміг обрати функціональний варіант і на благодійній основі передав музеєві.

Велопарковку встановили поблизу приміщення музею у зоні відеоспостереження, тож тепер велосипедисти можуть спокійно прогулюватися експозицією і парком, поки їхні «залізні друзі» відпочивають у безпеці.