У Харкові відкривається різдвяна виставка авторської ляльки

Традиційна різдвяна виставка «Сезон ляльок» відкриється в інформаційно-виставковому центрі «Бузок», 5 січня (початок - о 17:00).

На виставці представлені роботи як з традиційних матеріалів (кераміка, фарфор, пап'є-маше, запікати полімерні глини), так і іграшки, створені за авторськими технологіями, іграшки з натуральних     матеріалів,     вовни,     бавовни.

Відзначимо, Харківському обласному об'єднанню майстрів авторських ляльок та ведмедиків Тедді виповнилося десять років. Це перший в Україні творчий союз, який об'єднує не тільки професійних художників, але і любителів. При цьому харківські майстри є постійними учасниками різних виставок міжнародного рівня, таких як «Модна лялька» (Київ), «Мистецтво ляльок» (Москва), «Весняний бал на Ветошному» (Москва), «Час ляльок» (Санкт-Петербург), «Стильна лялька» (Одеса), виставки авторських ляльок та іграшок у Львові. Роботи майстрів знаходяться в колекціях поціновувачів авторської ляльки та іграшок не тільки в Україні, але і за     кордоном.

Виставка працюватиме до 19 січня, з 11:00 до 19:00. Вхід - вільний.

Крім того, в центрі «Бузок» також 5 січня відкривається виставка вишитих картин «Голкою створений світ» від клубу «Натхнення». Як зазначають організатори, це перша виставка клубу, його учасники хотіли показати, що вишивка - це не тільки прикраса одягу або рушника, але і прекрасні картини, створені не пензлем і фарбами, а голкою та нитками, бісером та стрічками.