У Харкові відбулися «Харківські аерокосмічні читання 2019»

Ім'я, яке стало легендою ще за життя! «Харківські аерокосмічні читання 2019», у яких взяла участь й Харківщина туристична, були присвячені 105-річчю академіка Сергєєва Володимира Григоровича, головного конструктора систем управління ракетно-космічної техніки. 
Читання відбулися 6 березня у Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка та зібрали велику аудиторію – від ветеранів ракетно-космічної галузі до студентів закладів вищої освіти Харкова.
ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» нагадує про екскурсійний маршрут «Харків – місто космічної слави», який було розроблено в партнерстві з Харьковский планетарий им Ю А Гагарина та запрошує на нього усіх охочих. Також у Харкові працює декілька музеїв, які розповідають про епоху підкорення космосу і внесок в цю справу нашого міста. На жаль, доступ до них - обмежений, оскільки вони працюють на території НВП «Хартрон-Аркос», на заводі «Електроапаратури» та на заводі ім. Т. Г. Шевченка. Разом з тим, за великим бажанням «Харківщина туристична» має можливість сприяти відвідуванню музейних закладів на цих об’єктах. Тож хотілось би почути й побачити вашу зацікавленість.

#ХарківщинаТуристична #космос #туризм