У Дворічній відбулись III Мечниковські читання.

Харківщина туристична взяла участь у Третіх мечниковських читаннях на тему «І. І. Мечников - засновник ортобіозу», які розпочалися у 15 травня 2019 року у смт Дворічна на базі музею «Наш великий земляк І. І. Мечников - громадянин світу».

Метою наукової конференції є вшанування пам’яті І. І. Мечникова, його наукових досягнень, ідей, які актуальні і в ХХІ столітті, та націлення молоді на здоровий спосіб життя.
Під час заходу представниками ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" було презентовано напрями промоційної роботи Центру та обговорено тему щодо створення туристсько-екскурсійних маршрутів з урахуванням постаті науковця Іллі Мечникова.
! За результатами Третіх Мечниковських читань було прийнято резолюцію, якою передбачається діяльність щодо: збереження історико-культурної спадщини та запровадження культурно-просвітницької діяльності на залучення до активного духовного життя дітей, підлітків, молоді та ряд інших заходів.
Також у межах заходу було підведено підсумки регіонального турниру юних біологів, присвячених І. Мечникову, відзначено переможців цього конкурсу.
Програма заходу була досить насиченою: учасники наукової конференції мали змогу відвідати музей «Наш великий земляк І. І. Мечников – Громадянин світу» та помилуватися неповторними краєвидами Дворічанщини.
#ХарківщинаТуристична
#Дворічна #туризм
#МузейМечникова
#Національний_природний_парк_Дворічанський