Презентація програми ЄС «Креативна Європа». Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа».

Презентація програми ЄС «Креативна Європа»
Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа»

Дата: 21 березня 2018 року, 11:00 – 14:00

Місце проведення: м. Харків, пл. Свободи, 6, північний корпус Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, зала культурного центру, 3 поверх

Організатори: Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським Національним Університетом ім. В.Н. Каразіна, Харківським університетським консорціумом.

Запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Харкова та Харківської області, високо мотивованих керівників організацій, менеджерів/керівників проектів урядових та неурядових організацій до участі у тренінгу «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа».

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

?    Як отримати грантову підтримку КЄ?
?    Як підготувати успішну грантову заявку?
?    Як працює грантове фінансування?

Цільова аудиторія: високо мотивовані керівники організацій, менеджери/керівники проектів урядових та неурядових організацій, що планують подавати заявку на конкурси програми Креативна Європа.

Участь у тренінгу безкоштовна за попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/0Lh8hRHQtXaDDI3j1 до 16 березня 2018 року (включно).

Більш детально з програмою ЄС «Креативна Європа» можна ознайомитись за посиланням: http://creativeeurope.in.ua/uk