Попередження громадянам України у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в Єгипті та Індії, 13.07.2017 р.

Департамент туризму та курортів Мінекономрозвитку повідомляє, що на сайті МЗС (http://mfa.gov.ua/ua/alerts/current) з'явилась інформація про складну безпекову ситуацію в Єгипті та Індії.

У зв’язку з цим МЗС України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту та Індії та, по можливості, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цих держав, у т. ч. з туристичною метою.

Тим громадянам, які вже знаходяться в Єгипті, рекомендовано неухильно дотримуватись таких порад:
- категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл;
- виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).
У разі перебування в курортних місцях Єгипту, наполегливо рекомендуємо утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.
При потраплянні в надзвичайну ситуацію, виникненні загрози життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за номером телефону: +201000039648, e-mail: emb_egatmfa.gov.ua або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 1657, електронна пошта: cons_oratmfa.gov.ua.

З огляду на загострення безпекової ситуації в штаті Західна Бенгалія Республіки Індія, в т.ч. у районі Дарджилінг, громадянам України рекомендовано утриматися на даному етапі від поїздок з туристичною метою у зазначений регіон країни до стабілізації ситуації.

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України рекомендується звертатись до Посольства України в Республіці Індія за номерами телефонів: +91-11-2614-60-41, +91-92-0550-71-57, адреса електронної пошти: emb_inatmfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_oratmfa.gov.ua.