Перші результати обласного семінару «Формування єдиного освітньо-культурно-спортивного простору громад. Культура».

Продовжується робота обласного семінару «Формування єдиного освітньо-культурно-спортивного простору громад. Культура» для керівників об’єднаних територіальних громад та працівників відділів, що опікуються культурою і туризмом на місцях. 
Під час дводенного семінару триває
✅ визначення культурних і туристичних ресурсів, які є на території громад;
✅ аналіз якості надання культурних послуг населенню громад та моніторинг діяльності закладів культури насьогодні;
✅ ознайомлення з новими формами роботи закладів культури, можливостями запровадження інновацій у роботу закладів та залучення до співпраці креативної молоді. 
Своїм досвідом із залучення грантових коштів та коштів донорів до бюджету громади територіальними громадами, закладами культури, зокрема, поділились фахівці міст й селищ Первомайський, Чугуїв, Ізюм, Балаклія, Дворічна, Пісочинської та Оскільської ОТГ...
Як зазначила заступник директора Управління культи і туризму Харківської ОДА Наталья Плотник, найбільшої уваги учасників семінару потребували питання створення в закладах культури молодіжних ХАБів, залучення молоді до реалізації молодіжних ініціатив, розширення спектру послуг, які допомагають налагодити взаєморозуміння між органами влади та громадськістю, завдяки створенню платформи для громадських ініціатив.
#ХарківщинаТуристична #ОТГ #громадиХарківщини