Не поспішай : стало відомо скільки ще будуть діяти "старі" картки метро в Харкові

Городяни, у яких на картці для оплати проїзду в метро залишилися гроші, зможуть користуватися такою картою до 1 січня 2019 року, не дивлячись на введення єдиного електронного квитка. Про це повідомив заступник міського голови Євген Водовозов.

"Будуть два турнікети (в кожному вестибюлі станції - ред.), Якими вони зможуть користуватися, поки у них на цій картці гроші не закінчаться. Щоб не займатися цими поверненнями, перекладами, ми по два турнікети залишаємо. Але ці турнікети будуть працювати до 1 січня 2019 року. Через рік будуть працювати тільки нові карти ", - розповів Водовозов, повідомляє" МедіаПорт ".

Термінали E-ticket будуть встановлені не на всіх зупинках громадського транспорту. "Навіть за радянських часів я не пам'ятаю, щоб у нас кіоск з продажу квитків стояв на кожній зупинці. Є місця не пасажироутворюючий, доведеться людині десь в іншому місці, метрополітені або на іншій зупинці його купити. Ніхто не буде їх ставити кілька тисяч , це і економічно не виправдане ", - пояснив Водовозов.

У перший час в трамваях і тролейбусах буде можливість купити одноразовий квиток. Він буде діяти добу.

Нагадаємо: Єдиний квиток з 1 грудня вводять в наземному електротранспорті Харкова, а з 1 січня він запрацює в метро.

Нагадаємо, Харків - перше місто в Україні, який переходить на єдиний електронний квиток /

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: VGORODE.UA