На Харківщині відбувся регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана»

2 липня 2016 року обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму» взяв участь у регіональному фестивалі пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана», який проходив в с. Сковородинівка Золочівського району Харківської області на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди. Яскраве свято народної творчості, що стало майданчиком для виступів фольклорних колективів та демонстрації самобутньої культури Слобожанського краю, викликало значний інтерес серед туристів.

Гості фестивалю брали участь у народних іграх та забавах, розучували хороводи, пригощалися кулішем, цікавилися виробами народних майстрів, брали участь у реконструкції старовинного слобожанського весілля… Свято тривало до пізнього вечора, у завершенні якого були запалені купальські вогнища та відбулося лазерне шоу. Фестиваль в Сковородинівці вже зарекомендував себе як один з успішних прикладів розвитку подієвого туризму на Харківщині!

Особливо хочеться відзначити, що на фестивалі побували гості з Полтавщини – група фахівців-професіоналів під керівництвом Лариси Миколаївни Оніщук, яка очолює Управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації. За відгуками та враженнями колег, фестиваль проводиться на дуже хорошому, високому рівні. Можна сміливо прогнозувати, що наступного року Сковородинівка буде зустрічати ще й кагалу полтавських туристів.

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» висловлює подяку та шану всім, хто долучився до створення та проведення такого чудового свята – регіонального фестивалю пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана», який вже давно став туристичною родзинкою нашого краю та вкотре підтвердив цей статус. Успіхів, колеги з Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди.