На Харківщині планують розвивати віртуальний туризм

10 та 17 листопада за ініціативи активістів Харкова проведено робочі засідання спільно з представниками музейних і театральних закладів Харківщини щодо можливостей запровадження 3D-турів (віртуальних екскурсій) на Харківщині. Нагадаємо, що 3D-тур – це представлення приміщення, комплексу приміщень або певної місцевості користувачу з допомогою певних програмних засобів «від першого лиця» (тривимірне панорамне зображення об'єктів). Це інтерактивна функція, що дозволяє створити ефект присутності в тій або іншій точці. В основному 3D-тури створюються за допомогою панорам, спроектованих на прості 3D-об'єкти типу сфери або циліндру з навігацією між ними.

Під час проведення робочих засідань презентовано перспективи запровадження зазначеної технології , а також надано консультативну допомогу з технічних питань зйомки та подальшого розміщення 3D-туру на сайтах закладу та туристичному сайті http://omctur.kh.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся до обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму»: тел.  +380 (57) 757 45 13, e-mail: tic_khatukr.net, сайт: http://www.omctur.kh.ua, соц.мережа: www.facebook.com/omctur.