Міжнародна виставка China International Import Expo 2018 (CIIE)

У період з 5 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка).

До участі у виставці запрошуються українські виробники, що здійснюють діяльність у наступних галузях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, що надають послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Наразі Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом із Офісом з просування експорту при Міністерстві розробляється концепція Національного стенду України на виставці China International Import Expo 2018, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці.

Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

У разі виникнення додаткових питань звертатись в Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, контактна особа – Катерина Співакова (тел.: +38 067 828 20 34).