Історико-культурний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи»

При підтримці Донецької обласної державної адміністрації, 02 червня 2018 року відбудеться історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи».

Багатогранна та насичена культурна програма фестивалю буде проходити на межі двох областей: Запорізької та Донецької, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікопольського району Донецької області.

У програмі фестивалю: реконструкція історії України у різних історичних періодах: скіфська, козацька, княжа доби та доба АТО, показові виступи українського козацтва, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи майстрів ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва (з продажем власних виробів), конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю, вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом та багато іншого.

За додатковою інформацією звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами (050) 994 00 57, (093) 554 07 03, (050) 012 16 89, (073) 024 62 64.