Інфотур «Музей ляльок»

21 березня 2017 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» з метою презентації нових і маловідомих туристичних об'єктів організував і провів інфотур «Музей ляльок», який працює на базі дошкільного відділення Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

У його колекції зібрані порцелянові красуні в національних костюмах, ляльки-мотанки, театральні, розвиваючі, інтер'єрні, народні, старовинні і сучасні іграшки, включаючи ляльки нашого дитинства.

Студенти університету, які виступили в якості екскурсоводів, зуміли захопити присутніх розповіддю про дивовижний світ ляльок. Екскурсія вмістила в себе історичні факти про найдавніші іграшки світу, старовинні обряди, у яких брали участь ляльки, про найпопулярніші іграшки світу, матеріали і техніки народних ляльок, роль іграшки у вихованні і розвитку людини.
В ході інфотуру було презентовано можливості проведення на базі музею майстер-класів з ліплення з глини, квілінгу, декупажу, художнього розпису, виготовлення ляльок-мотанок.

«Музей ляльок» був відкритий всього півроку тому, але вже зумів заявити про себе і викликати інтерес у харків'ян. У планах музею розширення експозиції та розробка нових екскурсійних програм з проведення різноманітних майстер-класів.
Залишається побажати творчому колективу музею безперервного росту і збільшення туристичного потоку.