Харківські екскурсоводи познайомилися з культурною спадщиною сім'ї Реріхів в однойменному музеї

9 березня 2017 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» виступив ініціатором відвідування «Культурного Центру імені М.К. Реріха» Харківського міського громадського об'єднання «Фонд духовного єднання світу». Цей захід проводився з метою поширення інформації про цікаві туристичні об'єкти нашого міста з можливістю включення їх до туристичних маршрутів.

«Культурний центр імені М.К. Реріха» ось вже більше 25 років займається популяризацією культурної спадщини родини Реріхів, однією з глобальних завдань якої було збереження світової культурної спадщини. Мистецтвознавцям і художникам, історикам і археологам добре відомий той факт, що саме «пакт Реріха» лежить в основі міжнародного договору про захист культурних цінностей.

У Центрі так само працює педагогічне відділення «Центру гуманної педагогіки», основні принципи якої сформульовані видатним педагогом сучасності – академіком Ш. О. Амонашвілі. Заняття з дітьми тут регулярно проводять мистецтвознавці Харківського художнього музею, астрономи Харківського планетарію імені Ю. О. Гагаріна. Діти знайомляться з навколишнім світом і моральними істинами, вчаться бачити природу в усьому її різноманітті, отримують навички образотворчої діяльності. Працює дитячий театр.

Особливо цікавим виявилося знайомство з пересувною виставкою робіт юної художниці – вундеркінда Саші Путрі, яка буде демонструватися в Центрі до 15 квітня 2017 року. Малюнки Саші Путрі, яка пішла з життя в 11-річному віці, побачив весь світ. В десяти країнах світу пройшло 112 її персональних виставок. У рідному місті Саші, Полтаві, працює галерея імені юної художниці. Завдяки широкій просвітницькій роботі Центру Реріхів з творчістю юного дарування познайомилися і харківські екскурсоводи.

Дякуємо за фото Олені Черкашиній.