Харківщина туристична на "Тур’євроцентр –Закарпаття 2018"

21 вересня стартувала XVII Міжнародна туристична виставка-ярмарок „Тур’євроцентр –Закарпаття 2018” у м. Ужгород. Вперше на Закарпатті представлено стенд «Харківщина туристична» обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Харківська обласна державна адміністраціяХарківська обласна рада, Управління культури і туризму ХОДА.
В межах виставки Харківщина туристична презентовано туристичні дестинації. Окрім Харківщини, до участі в XVII Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018» долучились Херсонщина, Тернопілля, Львівщина, Одещина, Миколаївщина, Донеччина, Запоріжжя, Івано-Франківщина, Буковина, Рівненщина, місто Харків, усі куточки Закарпаття та 11 представників іноземних держав.
Виставка проходила у культурно-історичному центрі Винний льох «Совине гніздо», «Богольвар» м. Ужгород протягом 21-22 вересня 2018 року.
«Участь у туристичних виставках дозволяє отримати інформацію про нові тенденції розвитку у сфері туризму та, найголовніше, оцінити стан туристського ринку, налагодити співпрацю, дізнатися більше про потенційних клієнтів. Зокрема, про те, чим може Харківщина зацікавити туристів, розповідають матеріали стенду та фахівці Центру. Адже за останні два роки з’явився попит на екскурсії Харківщиною саме від туристичних агенцій Західної України та іноземних компаній», – повідомила директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок.
Дякуємо команді @Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА за надану можливість промоції Харківщини туристичної, за організацію заходу, екскурсію Ужгородом+ в подарунок та безмірну-безмірну гостинність.

Фото: Irena Kondakova