Гонка собак, катання на упряжках, фото з хаскі: яким буде Winter Dog Fest-2018

Масштабний фестиваль їздового спорту Winter Dog Fest-2018 пройде 14 січня. Про реєстрацію на зимову гонку собак офіційно оголосили 19 листопада під час хаскі-зустрічі "Закриття сезону. Офіційна зміна коліс на сани".

Для гостей фесту традиційно готують видовищні заходи.

"Winter Dog Fest - це сімейне свято, де є, що запропонувати не тільки мамам і татам, а й діткам. Веселі конкурси, святкові хороводи від професійних аніматорів допоможуть набігатися дітворі і розслабиться батькам, а солодкі подарунки від спонсорів і партнерів доповнять ідилію", - розповідають організатори.

Зимова гонка

Головна подія фестивалю - національні змагання з зимових дисциплін їздового спорту.

Дистанція - 5 км (для всіх дисциплін). Передстартові процедури для учасників змагань пройдуть з 8:30 до 10:30.

Початок стартів - об 11:00.

Реєстрація відбувається через поштову скриньку UAKC.NSBatgmail.com

Положення і заявочний лист

Контактний телефон: 050-94-40-586; 096-40-26-079

Фотозони з собаками

В рамках фесту гостей радуватимуть собачки різних порід. Бонус програми - атракціон "100% обнімашек".

У цей день ви зможете потискати маламутів, самоїдських лайок, маремма-абруццкіх вівчарок, тибетського мастифа, найдобріших кавказьких вівчарок, золотистих ретриверів, милих безпородних собачок, сибірських хаскі, лабрадорів, ердельтер'єрів.

Участь ваших собак в фотозоні можна обговорити з організаторами по телефону 050-944-05-86.

Катання на упряжках

Не кожен може похвалитися, що він катався на собачій упряжці і керував нащадками вовків. А у харків'ян з'явиться такий шанс. Проїхатися з вітерцем можна буде на Winter Dog Fest.

Допустимий вік і вагову категорію пасажира визначає перевізник.

Всі уточнення і питання - за телефоном 093-407-42-14.

Конкурс "Дитина з собакою"

Юних кінологів запрошують взяти участь в конкурсі "Дитина з собакою".

Потрібно буде виконати блок команд "сидіти-лежати-стояти-будь трюк або фінт (дай лапу, кружляйся, служи і т.д.)" і пройти смугу перешкод зі своїм собакою, яка повинна вміти бігти біля правої або лівої ноги (швидкість буде зведена до швидкого кроку кількістю перешкод у вигляді покришок, огороджувальних стрічок, конусів і т.д.).

Умови прості - собака повинна бути на повідку. Можна використовувати ласощі, іграшку у вигляді мотиваційного фактора для роботи собаки.

Виграє той, хто виконає завдання швидше за всіх.

Суддя буде оцінювати чіткість виконання команд, командну роботу в рамках "юний дресирувальник і собака", швидкість і якість проходження траси з перешкодами.

Перших три місця отримують призи від спонсорів і партнерів свята. Діти, які не були в призові місця отримують пам'ятні подарунки за участь в конкурсі.

Як дістатися

Від метро Холодна гора: проїзд на маршрутці "Харків-Люботин" (біля виходу з метро, ​​12 платформа) - їхати до зупинки "Комунар"

Додаткова інформація: 068-079-45-57, 050-323-11-85, 063-62-80-311

Коли: 14 cічня з 8:30

Де: аеродром Коротич

Вхід вільний

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: VGORODE.UA