Фасад харківського театру імені Пушкіна реконструюють

Зараз будівельники підсилюють фундамент колон будівлі. Планується, що до відкриття сезону у вересні роботи з реконструкції театру будуть завершені

Глава ХОДА Юлія Світлична перевірила, як йдуть роботи, на які було виділено 670 тис. Грн з обласного бюджету.

«Фасад будівлі став руйнуватися в останні два роки, почали осідати колони, - розповів директор Харківського академічного театру ім. А.С. Пушкіна Сергій Бичко. - Ми написали лист владі, замовили проект, були виділені необхідні кошти. Завдяки Юлії Світличної це питання наразі вирішується. Я сподіваюся, що до відкриття сезону у вересні театр буде в прекрасному стані ».

Керівник області зазначила, що відновлювальні роботи в театрі ім. Пушкіна триватимуть протягом сезону. Це - далеко не єдиний проект, спрямований на зміцнення матеріально-технічної бази установ культури і мистецтва, який реалізується в області.

«У нашому регіоні успішно працюють п'ять обласних, один національний і більше тридцяти недержавних театрів. Ми почали працювати з недержавними, допомагаємо обласним театрам, - сказала глава ХОДА. - Виділяємо кошти для підтримки українського драматичного театру імені Шевченка. Продовжуємо будівництво великого залу обласної філармонії. У минулому році там був зданий органний зал, і харків'яни можуть насолоджуватися звучанням кращого в Україні органу ».

Юлія Світлична також нагадала, що в області ремонтується ряд будинків культури та клубів, в цьому році завершено реконструкцію музею-садиби Іллі Рєпіна в Чугуєві. Також глава ХОДА тримає на контролі питання повернення у власність Краснокутської громади будівлі Пархомовського музею.

Під час відвідування театру ім. Пушкіна керівник області подивилася прем'єрний спектакль за п'єсою Генріха Ібсена "Ляльковий дім". Перед початком вистави за дорученням Президента України Петра Порошенка Юлія Світлична привітала 85-річного актора Юрія Плотникова з присвоєнням звання «Заслужений артист України».

 
1 липня 2017 р, 11:02
Юліана Шаповалова

Джерело інформації: ОБЪЕКТИВ