Безкоштовна екскурсія до Державного Музею природи

«День туризму в музеї». Безкоштовна екскурсія до Державного Музею природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. 27 вересня 2017 року, 13.00.

«Музей природи» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна – один із найстаріших музеїв Європи, що бере відлік своєї історії починаючи з 1807 року. Музей став місцем зберігання унікальних експонатів, що дають уявлення про багатий тваринний та рослинний світ планети. У колекцію були зібрані корали, мушлі, молюски, комахи, скам'янілості, мінерали.

Зараз у наукових фондах музею зберігається понад 250 тисяч експонатів з усього світу. Це опудала, черепи, скелети, яйця птахів, комахи, зразки гірських порід і мінералів, викопні рештки і кістки, гіпсові зліпки вимерлих тварин. Екскурсія, на яку ми вас запрошуємо, присвячена таємничому світу мінералів.

УВАГА! ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ОБОВ'ЯЗКОВО В КОМЕНТАРЯХ ДО ПОСТУ ПИШІТЬ «Я ЙДУ». ЦЕ ДОПОМОЖЕ СФОРМУВАТИ ГРУПУ НЕ БІЛЬШЕ 15 ОСІБ, ЯКІ РЕАЛЬНО ЗАЦІКАВЛЕНІ У ВІДВІДУВАННІ МУЗЕЮ. ВХІД У МУЗЕЙ БУДЕ ЗДІЙСНЕНИЙ ЗГІДНО СПИСКУ. Дякуємо за розуміння.