5 кращих інсталяцій 2017 року у Харкові

Нові інсталяції та арт-об'єкти з'являються в Харкові досить часто. Одні відразу полюбилися городянам, інші - менш популярні. Сьогодні зібрали для Вас ТОП нових інсталяцій в Харкові, які з'явилися цього року.

 

Альтанка з картою зоряного неба і Ханга
У Харкові з'явився майданчик «Green zone». Його родзинкою є альтанка, розташована в центрі, з дахом у вигляді зоряного неба, яке намалював Андрій Пальваль (творча група «Kailas-V»). Картина світиться в темний час доби, імітуючи зоряне небо, а в самій альтанці розташований Ханг. Цей музичний інструмент був розроблений у 2000 році Феліксом Ронер і Сабіною Шерер з швейцарського міста Берн. Харків - єдине в Україні місто, де будь-який бажаючий відтепер зможе пограти на цьому ударному інструменті.
Де: парк Молодіжний

Осінні парасольки
У самому центрі Харкова з'явилася нова незвичайна інсталяція. Близько семи десятків парасольок було закріплено на гілках дерев. Колірна гамма і форма інсталяції нагадують осіннє дерево з жовтими і помаранчевими листям. Вийшло яскраво, масштабно і життєрадісно.
Де: недалеко від виходу зі станції метро «Університет»

Гігантський букет
Багато квітів не буває! Так скаже будь-яка дівчина від 3 до 99 років. Величезний букет з квітів давно завоював популярність в місті. Конструкція виконана з природних матеріалів і живих квітів. Діаметр букета майже в зріст дорослої людини, а розташований він біля Центрального палацу одруження.
Де: біля Центрального палацу одруження

Стела і маки
У процесі реконструкції виходів з метро та прилеглої території на Героїв Праці з'явилася інсталяція про любов до міста. А точніше величезна стела «Я люблю Харків» і світильники у вигляді маків. Думки щодо маків-світильників у городян розходяться, але проте в темний час доби вони виглядають досить незвично.
Де: ст. м. Героїв праці

14-метрове графіті-мурал болгарських художників
14-метровий мурал-графіті з'явився в Харкові. Його намалювали відомі болгарські художники Arsek & Erase 30 жовтня. Загальна площа роботи 180 кв. м. Малюнок з'явився в рамках фестивалю «Мура-фест-2017», який цього року проходить в Харкові. Захід організували управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів міської ради і творча група «Kailas-V». Вони і запросили відомих болгарських художників і дизайнерів Arsek & Erase взяти участь.
Де: вул. Юр'ївської, 7

 

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: сайт WTGO / kharkovgo.com, https://kharkovgo.com/reviews/top-5/5-luchshih-installyatsij-2017-goda-v...
08 ЛИСТОПАДА 2017 АЛІНА Річман