30 листопада Харківщина туристична долучилась до участі в семінарі “Взаємодія НДО, представників культурного сектору та місцевої влади – запорука сталого розвитку громад Харківської області”.

30 листопада Харківщина туристична долучилась до участі в семінарі “Взаємодія НДО, представників культурного сектору та місцевої влади – запорука сталого розвитку громад Харківської області”, який було організовано БФ "Харків з тобою".

Захід проведено завдяки отриманому мінігранту проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Результатом цього стало можливим проведення низки семінарів та випуск брошури.

Участь у семінарі також взяли співробітники музеїв, культурні центри, представники відділів культури РДА та об'єднаних громад, активісти.
В ході заходу відбулись дві секції.
-Розділ 1
Модуль 1. Привабливість креативної економіки
Модуль 2. Історико-культурна спадщина – ресурс креативної економіки 
Модуль 3. Особливості культурної спадщини слобожанщини як ресурсу для розвитку територій
Модуль 4. Рекомендації до використання історико-культурної і природної спадщини слобожанщини як ресурсу розвитку територій
-Розділ 2
Модуль 1. Проектна діяльність – загальне розуміння
Модуль 2. Підготовчий етап проекту: пошук ресурсів для реалізації проекту
Модуль 3. Пошук фінансових ресурсів, як одне з найважливіших завдань підготовчого етапу проекту
Модуль 4. Етапи проекту: реалізація та звітність за проектом

Цикл семінарів проводиться з метою обміну досвідом щодо поширення фестивального руху Харківщиною та розвитку місцевих громад за рахунок збільшення потоку туристів та гостей.

Експертами-докладачами виступили Елена Жукова (завідувач кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства Харківської державної академії культури) та Ребека Бека (Elena Rofe) (керівник культурних програм БФ “Харків з тобою”).