27 вересня Харківщина вже традиційно відзначає Всесвітній День туризму та День туризму в Україні.

27 вересня Харківщина вже традиційно відзначає Всесвітній День туризму та День туризму в Україні. Наша область має всі підстави, щоб стати туристичною перлиною України. З кожним роком вона все більше відкриває світові свої унікальні природні, історичні, культурні та духовні багатства .

25 вересня 2015 року об 11.00 в межах святкування відбудуться Урочисті заходи у малій залі  Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. До участі у заході запрошені представники туристичних агенцій, музейних закладів, готелів, баз відпочинку, національних природних парків, оздоровчих закладів, кафедр туристичного бізнесу вищих навчальних закладів, власники садиб сільського зеленого туризму. В програмі заплановано нагородження  керівництвом Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації представників туристичної галузі за вагомий внесок у розвиток внутрішнього туризму та популяризацію туристичного потенціалу Харківської області. Музичне вітання для гостей підготували артисти Харківського академічного театру музичної комедії. У цей день буде чудова нагода ознайомитися з туристичними перлинами нашого краю на туристичній експозиції «Харківщина гостинно запрошує».

За бажанням гості урочистих заходів можуть відвідати Музей місцевого самоврядування (м. Харків, пл. Свободи, 5,  Держпром, 5 під., 1 поверх). Музей було відкрито за ініціативи Голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Концепція музею передбачає декілька розділів: управління територіями за часів козацтва, період введення земства як першого органу місцевого самоврядування, радянський період, сучасний період незалежної України, європейська інтеграція. Про особливості кожного періоду розповідають до напівтисячі документальних свідчень історії з архівів Харкова і області.

З 14.00 до 16.00 годині у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі (пл.  Свободи,5, Держпром, 4 під., 1 поверх) відбудеться День відкритих дверей, де гості зможуть отримати необхідну туристичну інформацію та переглянути відеофільми про туристичні «родзинки» Харківщини.