05-10 квітня відбулась навчальна поїздка зацікавлених представників районів на діючі об'єкти Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей

В межах проекту «Підтримка підприємницьких ініціатив сільських жителів у сфері зеленого туризму», який впроваджується громадською організацією «Інститут соціальної політики регіону» за підтримки Компанії «Шелл» на території Балаклійського, Барвінківського та Ізюмського районів Харківської області 05-10 квітня відбулась навчальна поїздка зацікавлених представників районів на діючі об'єкти Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

7 квітня 2016р. відбулась зустріч з начальником управління туризму департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА Наталією Гасюк, Головою Регіонального туристично-інформаційного центру Павлом Горішевським. Була проведена презентація ходу виконання проекту "Івано-Франківська область - край для туризму", який проводиться з метою забезпечення розвитку туристичної інфраструктури, покращення якості туристичних послуг, промоції регіону.

Професор Прикарпатського національного університету Ткачук Ірина Григорівна, доцент кафедри фінансів ПНУ Світлана Кропельницька презентували роботу кластеру народних художніх промислів "Сузір'я". Івано-Франківська область була визначена базовою для впровадження кластерної моделі розвитку таких промислів з наступним поширенням досвіду на інші регіони України. Інформація була цікавою і корисною для делегації Харківської області, в яку входили представники Департаменту культури і туризму ХОДА, начальники відділів (секторів) культури і туризму Балаклійського, Барвінківського та Ізюмського районів Харківської області, голови сільських рад, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», приватні підприємці та громадські активісти.

Були обговорені вже проведені заходи, досягнення та проблемні питання щодо реалізації зазначених проектів. Було багато питань та жваве обговорення подальших шляхів співпраці та обміну інформацією, яка б сприяла активізації підприємницьких ініціатив у сфері сільського зеленого туризму у районах Харківської області та реалізації вже конкретних ідей розвитку туризму в нашій області.