Заміська весняна екскурсія

Вівторок, 24 Квітень, 2018 -
08:00 до 18:00

24 квітня – відкриття туристичного сезону-2018 разом з Харківщина туристична! А саме краєзнавчо-туристичний квест «Легенди старого палацу», світові шедеври живопису в сільській глибинці і квітучі галявини первоцвітів в Slobozhanskyi National Nature Park з пікніком на свіжому повітрі.

Квест «Легенди старого палацу» проходитиме на території Старомерчанського садово-паркового комплексу. Колись його називали одним із чудес світу. Зведений наприкінці ХVІІІ століття на кошти представника знатної родини Г. Р. Шидловського, він і справді вражав розкішшю і вишуканістю. За легендою, кожного вечора тут з'являвся привид. Він ходив, стогнучи та зітхаючи – то його душа просила спочинку. Шидловські знали, чия це душа … Дізнаєтесь і ви, якщо поїдете з нами на квест, який розробили і проводять учні Новомерчицького навчально-виховного комплексу та вихованці гуртка «Літературна творчість» Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом свого вчителя Гарбуз Валентини Миколаївни.

Також в програмі:
- Екскурсія до Пархомівки з відвідуванням Пархомівський Художній Музей та Покровської церкви, будівництво якої в 1808 році пов'язують з ім'ям В.О. Шидловської.
- Прогулянка екологічною стежкою «До торф’яних боліт» (3,1 км).
- Милування первоцвітами в НПП «Слобожанський».
- Відпочинок в НПП «Слобожанський» з гарячим комплексним обідом.
Інформацію щодо часу та місця виїзду буде опубліковано трохи згодом. 
Екскурсійну послугу можна замовити у співробітників ОКЗ «ХОМЦТ» за адресою: м. Харків, Держпром, пл. Свободи, 5, 7 під'їзд, 5 поверх, офіс № 796.
Усi питання можна поставити за телефонами: 757-45-13, 705-35-50, 067-923-08-93.
Ви можете попередньо повідомити про свою участь на стінці Заміська весняна екскурсія .
#ХарківщинаТуристична