Відео-Інтернет-Конференція «Досвід розвитку кластерних ініціатив Львівської та Харківської областей в агротуристичній діяльності»

Четвер, 17 Січень, 2019 - 11:00

Харківщина туристична (Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму»), Інформаційний центр Асоціації європейських прикордонних регіонів в Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Полівська сільська рада Дергачівського району Харківської області, а також Агротуристичний кластер "ГорбоГори" Львівської області 17 січня 2019 року проводять Відео-Інтернет-Конференцію «Досвід розвитку кластерних ініціатив Львівської та Харківської областей в агротуристичній діяльності».

- - -

Сільський зелений туризм стає все найбільш поширеним видом відпочинку. Але сільська гостинна садиба — це не лише екзотичне дозвілля мешканців мегаполісу на свіжому повітрі, це ще й головний важіль розвитку сільських територій.

Агрорекреаційний кластер туристичного спрямування «ГорбоГори» був організований на території Пустомитівського району Львівської області та є переможцем Конкурсу проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Його поява мала чимало плюсів для соціальної сфери – це створення нових робочих місць, збереження та відновлення історико-культурної спадщини, розвиток відпочинково-рекреаційного потенціалу.

Це створило умови для активізації малого та середнього підприємництва, збільшення туристичного потоку, зростання бюджетних надходжень та залучення інвестицій.

- - -

Про набутий досвід створення та реалізації проекту Агротуристичний кластер «ГорбоГори» учасникам Відео-Інтернет-Конференції розповість Антон Мільчевич, голова Агротуристичногокластеру «ГорбоГори».

Конференція проводиться в рамках виконання рішень Форуму розвитку сільських територій «Енергія змін – Еко-громада», а саме кластерної ініціативи Дергачівського району Харківської області щодо створення Агротуристичного кластеру «Енергія змін – Еко-громада».

- - -

Захід може бути цікавим представникам органів місцевого самоврядування, фермерських господарств, суб’єктів підприємництва, установ та організацій.

- - -

Місце та час проведення: м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх, Харківський обласний туристсько-інформаційний пункт,

17 січня, об 11 годині.

Реєстрація за телефонами: 705-35-50, 067-923-08-93.#ХарківщинаТуристична #ЕКОгромада #форум #сільський_зелений_туризм #Дергачі #громада #ОТГ #ДергачіТуристичні #Туризм