УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Понеділок, 20 Травень, 2019 - 12:00

За результатами консультацій з австрійською стороною визначено остаточну дату проведення Українсько-австрійського економічного форуму. Захід відбудеться у місті Відень 20-го травня 2019 року.
Співорганізаторами заходу виступають Федеральна Палата Економіки Австрії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Австрії та Торговий відділ Посольства Республіки Австрія в Україні.
Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

  • Торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;
  • Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Під час форуму українським учасникам буде надана можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал своїх регіонів, регіональні програми розвитку, інвестиційні проекти тощо, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

Вартість організаційного внеску за участь у форумі становить 3 тисячі гривень за кожного учасника. Фінансування власних витрат, пов'язаних з участю у заході (переліт, трансфери, розміщення у готелі, медичне страхування тощо) передбачається за рахунок самих учасників. ТПП України готова надати сприяння щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Посилання для ознайомлення із програмою заходу.

Зареєструватися потрібно за формою

Місце проведення заходу: місто Відень, в приміщенні Федеральної палати економіки Австрії (Віднерхауптштрассе 63).

Контакти для зворотного зв'язку: Болдирь Геннадій Миколайович, відповідальний координатор заходу від ТПП України, т. (044) 461 98 08, E-Mail: bgn-ieratucci.org.ua,
Бондаренко Ольга Іванівна т. (044) 461 98 08, E-Mail: boi-ieratucci.org.ua.

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: Торгово-промислова палата України