Тематична екскурсія «Варвара Каринська. Від веретена до "Оскару"»

Понеділок, 29 Серпень, 2016 -
14:00 до 17:00

Запрошуємо на тематичну пішохідну екскурсію «Варвара Каринська. Від веретена до "Оскару"»!

Про Варвару Каринську знають в Нью-Йорку і Парижі. Художниця з костюмів, яка працювала з Марлен Дітріх, Вів'єн Лі і Гарі Купером. Єдина харків'янка, яка отримала «Оскар» від Американської національної кіноакадемії. 
Все її життя пов'язане з ниткою і голкою. Дочка харківського мільйонера початку XX століття Варвара Каринська швейну майстерність осягала з дитинства. Іммігрувавши до Європи, працювала з Сальвадором Далі і Марком Шагалом. В Америці – займалася моделюванням костюмів для бродвейських постановок. Саме там отримала статусне прізвисько «Шекспір балетного костюму».

Микола Шемет, випадково дізнавшись про оскароносну землячку Варвару Андріївну Каринську, всерйоз захопився цією темою. Вже більше 10 років досліджує історію її життя, зв’язок Каринської з Харковом та Харківською областю. Провів десятки виставок, присвячених Каринській та її всесвітньовідомим творчим досягненням, наполіг на відкритті меморіальної дошки на будинку, де жила сім’я Каринської, заснував фонд Варвари Каринської в рамках проекту «Видатні харків'яни. Повернення імен», організував Міжнародний фестиваль моди і театрального костюму, видав книгу «Варвара Karinska.Интрепретации»… 

Про таку Жінку, про нашу талановиту землячку харків’яни повинні знати – переконаний наш гід, співробітник музею «Музей знаменитих харків'ян імені К.І.Шульженко» Микола Миколайович Шемет. І запрошує на дивовижну екскурсію «Варвара Каринська. Від веретена до "Оскару"», аби познайомити зі знаменитою закордоном і майже невідомою на Батьківщині Каринською.

Збір групи: ст. метро "Центральний ринок", вихід до вул. Чоботарської. 

Старт екскурсії: 29 cерпня о 17.00.

Реєстрація на екскурсію: +380 (57) 757 45 13 (міський), +380 (98) 882 55 92 (мобільний), 
https://www.facebook.com/omctur.

Рекомендуємо взути комфортне взуття для пішої екскурсії, взяти головний убір від сонця чи парасольку в разі дощу.

Місце проведення: 

м. Харків, ст.м. Центральний ринок