Презентація релігійної екскурсії «Золотий вінець Харкова»

Четвер, 4 Лютий, 2016 - 12:00

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» презентує маршрут нової соціальної релігійної екскурсії «Золотий вінець Харкова». Новий пішохідний івент дозволить екскурсантам побувати у трьох головних православних святинях міста - Благовіщенському кафедральному соборі, Успенському соборі і у Покровському монастирі.

Всі ці храми, нерозривно пов'язані з історією Харкова і є місцем зберігання головних святинь Харківської єпархії. І як неможливо собі уявити архітектурний вигляд міста без золотого вінця його головних храмів, так неможливо уявити існування самого Харкова без його духовної, культурної складової.

У екскурсантів буде можливість побувати біля рак з нетлінними мощами святих, побачити велику кількість рідкісних ікон, які приїхали у Харків зі святої гори Афон, з монастирів Єрусалима, Палестини, Росії. Група здійснить підйом на Олександрівську дзвіницю Успенського Собору щоб оцінити і велич цієї споруди, і красу міста.

Вільний час для подачі записочок і запалювання свічок передбачається. Форма одягу відповідна загальноцерковним правилам.

Місце проведення: 

Екскурсія по місту