Презентація Харківщини на Всеукраїнському експо-проекті «Мистецькі жнива-2018»

Четвер, 16 Серпень, 2018 - 10:00

З 10 серпня 2018 р.  в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» розпочнеться всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива».

Захід проводиться на передодні 27-ї річниці Дня Незалежності України,  на  локаціях Українського дому презентують свої програми кращі колективи з різних областей, заходи відбудуться за  напрямками : концерти, літературні імпрези, виставки-продажі, ярмаркування, художні експозиції, фото - експозиції, презентації туристичних маршрутів,  інші виставкові заходи, під час яких надається можливість  поширити інформацію про  діяльність  митців та виробників свого краю.

Презентації областей відбудуться за участі  управлінь та відділів культури, окремих аматорських , народних колективів , спілок, організацій , торгово-промислових палат України, туристичних фірм, підприємств,виконавців, мистецьких фондів тощо.   Даний проект створює умови для  творчого спілкування та професійного зростання  на всеукраїнському рівні, представлення  економічного,туристичного, мистецького потенціалу.  Виступи областей сформовані згідно графіку з 10 по 24 серпня. 

Для представників  виставково - експозиційного напрямку, ярмаркувань надається обладнання:столи, стільці, вітражі, експозиційні конструкції, стаціонарне обладнання для художніх робіт.Організаторам благодійних заходів  надається  відповідне технічне обладнання;

В самому розпалі підготовка до участі Харківської області у Всеукраїнському експо-проекті "Мистецькі жнива-2018". Кращі аматорські колективи області - переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, професійні художники та студенти вищих навчальних закладів сфери культури і мистецтва продемонструють свою виконавську майстерність, проведуть майстер-класи та познайомлять із деякими зразками нематеріальної культурної спадщини Харківщини, презентують туристичний потенціал області всім киянам та гостям столиці 16 серпня 2018 року. Запевняємо - наша програма буде насиченою і цікавою. Кожен зможе знайти для себе нове і цікаве на виставці майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, по новому відкрити для себе природні, історичні та туристичні місця на території області, доторкнутися до джерел народної традиційної культури Слобожанщини. 

З нетерпінням чекаємо на Вас!