Презентація аудіогідів Художнього музея

Неділя, 16 Вересень, 2018 -
17:00 до 20:00

Ми прагнули, щоб музеї були осередками культури, а не сховищами. І кожен міг провести у музеї час так, як йому цікаво та зручно: з інтернетом та безкоштовною екскурсією, яка звучить з власного смартфону!

Нарешті наша мрія стала реальністю!

Завершена підготовка аудіогідів, на який команда фестивалю «ІнклюзіОН» збирала гроші через краудфандинг :)

Дякуючи майже сотні небайдужим мешканцям Слобожанщини та України, а також громадським активістам та бізнесу, візуальне мистецтво стане більш доступним, зручним, ближчим.

Приходиш до музею, дістаєш навушники, і слухаєш екскурсію з телефона.

Аудіогіди запрацюють для відвідувачів в неділю 16 вересня на день відкритих дверей Художнього музею!

О 17.00 ми розкажемо як створювали україномовну версію гідів, проводили інтернет (а це був окремий виклик!) і які перші враження перших незрячих відвідувачів від розповідей.

Завітай до музею подивитися і заслухатися записом екскурсії по Харківському Художньому музею. Тепер про головні експонати музею можна дізнатися і не замовляючи екскурсію.

Нагадуємо, що записані екскурсії — універсальний продукт, тобто слухати їх буде цікаво усім. Адже саме такого ефекту ми добивались: інклюзія у музеях — це реально!

Три факта про аудіогіди музею:

- Голос україномовної екскурсії — харизматичний Микола Мох . Це актор Харківського українського академічного театру ім. Шевченка та громадський активіст

- Система аудіогідів народилась за підтримкою компанії МАКСНЕТЗавдяки їхній непохитній вірі в мистецтво та прагненню зробити картини та скульптури більш доступним, в Художньому музеї з’явився доступ до Інтернету на двох поверхах. Без жартів, це великий подвиг, адже без їхньої завзятості і величезної роботи, складна і коштовна система так би і не ожила! 

- Створити зручність та комфорт взялися допомагати також інші ІТ-партнери. Ми безмежно вдячні Plarium Kharkiv и Software & Computer Museum, а також Kharkiv IT cluster за внесок та підтримку нашої ідеї, яка є хоч і невеликим, проте значним внеском у розбудову інфраструктури та туристичної привабливості міста

Аудіо-візуальний партнер Gwara Media

Ми також вдячні підприємствам OnAir, Евертек, АВС і Контакт Груп та низці інших компаній.

Серед організацій, які допомагали і творили аудіогіди:

Команда Харківського Художнього музею

Команда Харківського спеціального навчально-виховного комплексу імені В.Г. Короленка

..а також усі бекери, тобто ті, хто підтримав збір коштів 

https://na-starte.com/project/audiogidi-dlya-nezryachikh-ta-anglomovnikh-u-muzei#/

Організатори та ініціатори:

Команда ХОФ “Громадська альтернатива”

Марія Ясеновська, Світлана Охович, Вікторія Бабій, Олена Зіненко, Катерина Дайнеко, Оксана Тіщенко, Ольга Синюгіна, Хельга Ясеновська, Світлана Рижикова, Катерина Пеніна.

Більше інформації тут.