Пересувна туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття»

П'ятниця, 18 Травень, 2018 -
11:00 до 17:00

З метою популяризації серед місцевого населення і гостей регіону внутрішнього туризму, привернення уваги до туристичних атракцій та просування нових туристичних можливостей Харківщини 18 травня 2018 року об 11:00 в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С. Сковороди розпочне роботу пересувна туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття».
Для того, аби з можливостями туристичного відпочинку на Харківщині ознайомилось якомога більше туристів й жителів області,  в демонстраційній зоні музею «ЕкоКомора» (пам’ятка ХІХ ст., яка може в повному обсязі використовуватись для проведення конференцій, виставок, майстер-класів та інтерактивних програм) буде представлено цікаву для відвідувачів інформацію – світлини-банери, карти, пізнавальну туристичну поліграфію, відеоматеріали, які викликають живий емоційний відгук.
Звертаємо увагу екскурсоводів, що відтепер в ЕкоКоморі на єдиному стенді туристичних пропозицій можна познайомити туристів з інформацією про відомі та поки що маловідомі туристичні дестинації. Запрошуємо відвідати виставку харків’ян, туристів, краєзнавців та всіх, хто небайдужий до історії, культури й туризму рідної Харківщини.
Виставка працюватиме до 8 липня 2018 року, за графіком роботи музею (без вихідних з 8:00 до 17:00, перерва з 12.00 до 12.45).
Місце проведення:
Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди,  ЕкоКомора
Харківська область, Золочівський район,
с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3
http://www.skovoroda.in.ua
В межах заходу для представників районних державних адміністрацій та виконкомів міст обласного значення відбудеться семінар «Екологічний туризм. Місцеві ініціативи – нові можливості». Також запрошуємо всіх бажаючих долучитись до участі й обговорення.
Довідка.
Пересувна туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття» буде функціонувати з травня до жовтня 2018 року на базі закладів культури і туристичних об’єктів Харківської області.
Організатори: Харківська обласна державна адміністрація, Управління культури і туризму, Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму», Харківська обласна рада,  Обласний комунальний заклад «Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди».

Посилання на захід на fb-сторінку: www.facebook.com/events/172237606825405