Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!»

Субота, 15 Вересень, 2018 - 10:00

Полтавщина - оаза духовної культури України. Мальовничі куточки краю стали магнітом соборності, духовної єдності та патріотизму.

Для сприяння розвитку внутрішнього туризму, презентації потенціалу Полтавщини та інших регіонів України традиційно щороку в Полтавській області проводиться Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!». Цього року Полтавщина має на меті створити унікальний туристичний проект, який виведе цей захід на міжнародний рівень. Так, XII Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!» буде проходити в рамках II Міжнародного фестивалю патріотичного документального кіно «Кіно Док». Виставка-турсалон відбудеться 14-15 вересня 2018 року у м. Полтаві на Театральній площі (вул. Соборності, 23).

Програмою заходу передбачена презентація промислового туризму області, Зокрема, учасники виставки-турсалону матимуть можливість відвідати Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат у Горішніх Плавнях та промислові об’єкти, які раніше не були доступними для туриста.

Запрошуємо представників туристичної сфери Харківщини взяти участь у виставці та презентувати туристичний продукт регіону.

Довідки: тел. (0532) 60-93-51, e-mail: spadshina19atukr.net.