Масниця у Харкові

Середа, 22 Лютий, 2017 -
09:00 до 21:00

Млинці, флеш-моби та Сергій Бабкін: як в Харкові відзначать Масляну.

Масляний ярмарок відкриється 21 лютого і буде працювати до 26 лютого з 11:00 до 23:00. В адміністрації міста розповіли подробиці святкування. На площі будуть працювати каток і фудкорт - свої страви представлять різні ресторани міста, і відвідувачі зможуть спробувати млинці з різноманітними начинками.

З 24 по 26 лютого харків'ян чекає велика розважальна програма (в п'ятницю вона розпочнеться о 16:00, а на вихідних - в 12:00). У центрі площі встановлять 12-метрову сцену, щоб виступаючих було видно з усіх сторін. 

У неділю, 26 лютого, після святкової ходи, яке заплановано на 16:00, виступить учасник групи "5'nizza" і тренер проекту "Голос країни" Сергій Бабкін. Актори, танцювальні, вокальні колективи – всього близько тисячі осіб - пройдуть по вулиці Сумській – від площі Конституції до площі Свободи. Під час ходи відбудуться два танцювальних флешмобу - біля пам'ятника Тарасу Шевченку та біля Будинку рад.

Нагадаємо, що у цьому році темою свята стане Парад планет: у кожного району буде своя театралізована зона, присвячена одній з планет Сонячної системи, де 25 та 26 лютого відбуватимуться інтерактивні програми. На площі проведуть традиційні масляничні забави: перетягування канату, кулачні бої. Для харків'ян приготували подарунки - сувеніри та солодощі. Завершиться святкування традиційно - спаленням масляного опудала Марени, яке символізує прощання з зимою та зустріч весни.

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: НОВИНИ ХАРКОВА - ДОЗВІЛЛЯ І ЇЖА, http://kh.vgorode.ua/news/dosuh_y_eda/321170-blyny-flesh-moby-y-serhei-b... .