Лекційний семінар «Чугуїв. Господарі і гості Шляхового палацу»

Середа, 17 Січень, 2018 - 14:00

Чугуїв – маленьке місто у великій історії. Адже з 1817 по 1858 рр. саме він був центром шести округів військових поселень. Й донині в архітектурному образі міста можна легко віднайти риси, що притаманні Чугуєву саме ХІХ століття. Найяскравіша ілюстрація – ансамбль центральної площі із «суворою» будівлею Корпусу військових топографів, величчю Покровського кафедрального собору і вельми скромним Царським шляховим палацом. Ось про нього і піде мова на лекції «Чугуїв. Господарі і гості Шляхового палацу».

У минулому цей будинок призначався для тимчасового перебування осіб вищого керівництва. В ньому, свого часу, зупинялись видатні історичні постаті, включаючи імператорів Російської імперії, членів їх сімей та свити. А в листопаді 1859 року тут відбулась історична зустріч полоненого імама Шаміля з імператором Олександром II. Яку ж кількість секретних переговорів, цікавих історій і альковних таємниць зберігають ці стіни?! Про все найцікавіше вам розповість наш лектор – екскурсовод, більш ніж з 20-річним стажем роботи в художньо меморіальному музеї І.Ю. Рєпіна, людина, яка безперечно закохана у свою справу і в історію свого маленького міста, – Галина Олександрівна Єрмошенко.

Лекційний семінар відбудеться 17 січня 2018 року, о 14.00 (за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 4 під'їзд, 1 поверх, Харківський обласний туристсько-інформаційний центр)  в рамках проекту «Відомі харків'яни. Нам є ким пишатись».

Вхід вільний.

Реєстрація обов'язкова. Місця в лекційному залі обмежені.

Колеги-екскурсоводи, чекаємо ваших дзвінків на наші телефони: 705-35-50, 099-90-28-007, 067-923-08-93.