Лекція щодо організації дорожньої екскурсії до Верхнього Салтову

Четвер, 19 Квітень, 2018 -
17:00 до 18:30

Віртуальна подорож до «Царства славного Салтана». Лекція для екскурсоводів щодо організації дорожньої екскурсії до Верхнього Салтову.

Про село Верхній Салтів відомо дуже багато серед фахівців-археологів, дуже мало – серед звичайних людей і, на превеликий жаль, зовсім небагато – серед екскурсоводів. Як же вибудувати дорожню екскурсію до Верхнього Салтову, аби уникнути кліше і штампів, а розповідь вийшла цікавою, захоплюючою, одночасно і професійною?! «Салтівська» – культура, що отримала назву за місцем знаходження, є археологічним брендом і гордістю Харківщини. Це одна з трьох найбільших археологічних пам'яток Слобожанщини, що залишена нашими предками. Салтів названий так тому, що саме тут в ранньому середньовіччі, VIII-IX століття н.е., існувало поселення, коли жив і правив «керівник» цього краю. Посада ця називалась «САЛТАНЪ» – головний воїн, ватажок або ЦАР... Які племена жили тоді на цій території, чим вони займались, як виховували своїх дітей, що залишили після себе, ви дізнаєтесь під час нашої віртуальної подорожі. Проведе її директор Історико-археологічний музей "Верхній Салтів" Любовь Письменюк (Lyubov Pismenyuk), яка є одночасно і екскурсоводом, і автором-розробником найцікавіших маршрутів Вовчанщиною.

Місце проведення: Харківський обласний туристсько-інформаційний центр, м. Харків, Держпром, пл. Свободи, 5, 4 під., 1 пов.

Реєстрація обов'язкова! 

Повідомляйте про свою участь на стінці Лекція щодо організації дорожньої екскурсії до Верхнього Салтову або за телефонами: 757-45-13, 705-35-50, 067-923-08-93.

#ХарківщинаТуристична