Круглий стіл-презентація «НПП Слобожанський. Формування осередку екологічного туризму на Харківщині»

Вівторок, 13 Березень, 2018 - 11:00

Національний природний парк «Слобожанський» - унікальний центр активного та екологічного відпочинку. Познайомитись з його природними комплексами, екологічним значенням для регіону, розвитком туристичної діяльності на території парку і прилеглих природних та історико-культурних пам’ятках ви зможете, відвідавши круглій стіл-презентацію «НПП Слобожанський. Формування осередку екологічного туризму на Харківщині».
Ми поговоримо про те, як налагодити співпрацю зі суб’єктами туристичної діяльності, організаторами туристичного дозвілля: про їх залучення до створення турів та популяризації відпочинку в природному середовищі.
Знайомити відвідувачів зі Slobozhanskyi National Nature Park будуть директор національного природного парку «Слобожанський» Александр Мотлях (Alexandr Motlyah), начальник відділу екологічної освіти та рекреації НПП «Слобожанський» Алла Шумилова (Alla Shoomilova), провідний фахівець з екологічної освіти НПП «Слобожанський» Артур Койчуренко (Arthur Koichurenko), а також буде презентовано нові інформаційно-довідкові матеріали парку. Захід відбудеться у формі доповідей з інтерактивним графічним матеріалом та прямого спілкування з учасниками круглого столу.

До участі у круглому столі-презентації запрошуються співробітники туристсько-інформаційних пунктів, представники об’єктів природно-заповідного фонду Харківщини, екскурсоводи, представники туристичних агенцій, приватні організатори туристичного дозвілля, викладачі та студенти профільних академічних підрозділів ВНЗ м. Харкова та усі, хто цікавиться екологічним туризмом.

Час і місце проведення: 13 березня 2018 року об 11.00, Харківський обласний туристсько-інформаційний центр, м. Харків, площа Свободи, 5, 4-й під'їзд, 1 поверх.

Реєстрація обов'язкова! 
Підтвердіть, будь ласка, свою участь у заході. Напишіть свої ПІБ на сторінці заходу чи зателефонуйте 067 923 08 93, 780 02 01, 757 45 13.

 

Фото: Сергій Рижков

 

СТОРІНКА ЗАХОДУ: https://www.facebook.com/events/1838377586459481