Круглий стіл «Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму України» спільно з Українською асоціацією активного та екологічного туризму (м. Київ)

Четвер, 21 Квітень, 2016 - 08:00

21 квітня 2016 року відбудеться круглий стіл «Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму України», який організований Українською асоціацією активного та екологічного туризму ( м. Київ) спільно з Департаментом культури і туризму ХОДА та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Головна мета заходу: налагодити співпрацю між всіма зацікавленими у розвитку активних видів туризму, обговорити проблеми та знайти рішення для розвитку даного сегменту, показати можливості до розвитку в Україні і шляхи їх використання, представити закордонні приклади розвитку активного туризму.

До участі запрошуються туристичні фірми, громадські організації, спортивно-туристичні клуби, національні природні парки, садиби зеленого туризму, готелі, екскурсоводи, об’єкти активного відпочинку, пункти прокату та сервісу, виробники і магазини обладнання для активного відпочинку, спеціалізовані видавництва та медіа, навчальні заклади, туристично-інформаційні центри, фахівці структурних підрозділів з питань туризму місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування а також всі зацікавлені.

Попередня реєстрація обов’язкова Термін - до 19 квітня 2016 р. (ПІБ, посада, контактний телефон), або на пошту: tic_khatukr.net

Місце проведення: 

м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (Харківський обласний туристсько-інформаційний центр)