Інфотур до майстерні скульптора-монументаліста Сергія Ястрєбова

Середа, 18 Січень, 2017 -
13:00 до 14:30

18 січня 2017 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» організовує інфотур до майстерні скульптора-монументаліста Сергія Ястрєбова.
Історія міста знаходить своє відображення в міських пам'ятниках. Саме вони допомагають побачити місто як особливий  соціокультурний простір з властивими тільки йому ціннісними орієнтирами і духовною атмосферою. Поблизу пам'ятників призначають побачення і ділові зустрічі, до них несуть квіти, їх показують туристам, біля них роблять фото на пам'ять. 
Пам'ятники надають нашим містам красу, роблячи їх вигляд неповторним. Талановитий харківський скульптор Сергій Ястрєбов прикрасив наш Харків декоративною композицією «Музика Лисенка», що знаходиться біля входу до Оперного театру. Здається, ще трошки і музика дійсно зазвучить, захоплюючи в завзятий український гопак всіх перехожих. Серед робіт скульптора – пронизливий пам'ятник Чорнобильцям у Молодіжному парку і вічно молодий «Орлятко» в парку «Юність».
Ми запрошуємо відвідати творчу майстерню скульптора, познайомитися із талановитою людиною, побачити на власні очі, як народжуються скульптури, дізнатися про творчі плани і починання.
Попередня реєстрація за телефонами: 757-45-13, 780-02-01, 099-90-28-007, 067-923-08.
Збір групи: о 14.40, ст.метро «Університет», біля головного входу до Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.