Інфотур до «Культурний Центр імені М.К. Реріха»

Четвер, 9 Березень, 2017 -
12:00 до 13:30

З метою поширення інформації про туристичні об'єкти Харківщини та ознайомлення з культурною спадщиною 9 березня 2017 року о 14.00 ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» організовує інфотур до Харківського обласного громадського об'єднання «Культурний Центр імені М.К. Реріха».

Сім'ю Реріхів вважають визначним явищем в світовій культурі, в різні області якої ними було зроблено величезний внесок. Філософія, художнє і театрально-декораційне мистецтво, історія, археологія, етнографія, лінгвістика, філологія, географія, ботаніка, медицина, педагогіка, громадська діяльність з охорони культури і світу, робота з налагодження культурних зв'язків між народами – все це було значно збагачено в результаті багатогранної творчої діяльності кожного з членів цієї унікальної родини.

Запрошуємо екскурсоводів, керівників туристичних агенцій, краєзнавців та представників громадських організацій познайомитись з роботою центру, що спрямована на вивчення і популяризацію творчої і філософської спадщини родини Реріхів та відродження моральності і культури в Україні.

В ході інфотуру заплановано відвідування культурно-історичного «Музею життя і творчості родини Реріхів» – єдиного на Східній Україні. У Музеї експонуються репродукції картин Миколи та Святослава Реріхів. Працює пересувна виставка творів української художниці-вундеркінда Олександри Путрі, яка пішла з життя в 11-річному віці, але при цьому залишила світу більше двох тисяч самобутніх робіт.

Вартість вхідного квитка – 20 грн.
Реєстрація за телефонами: 099-90-28-007, 067-923-08-93, 780-02-01, 757-45-13.
Збір групи: о 13.40 на платформі станції метро «Імені О. С. Масельського».