Інфотур до харківського «Музею грошей»

Четвер, 21 Грудень, 2017 - 14:00

Сучасне суспільство без грошових знаків уявити просто неможливо. Багато що в світі залежить від грошей. Кожен з нас має на руках грошові знаки, щодня ми передаємо їх один одному в якості універсального платіжного засобу. А ось яка історія виникнення грошей і особливо історія становлення банківської системи України – це знають далеко не всі. Тому ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (Харківщина туристична) організовує інфотур до харківського «Музею грошей». Колекцію музею збирали співробітники Інституту банківської справи, починаючи з 1988 року. У ньому близько тисячі експонатів – від найдавніших монет, якими користувалися ще до нашої ери, і до сучасних пластикових карток. Музей займає невелику студентську аудиторію в стінах інституту, а його співробітники нині мріють про більш придатне приміщення в будівлі Національного банку на Театральній площі. До речі, Харківський «Музей грошей» –  це другий подібний музей в нашій країні. Кілька років тому подібний було відкрито в будівлі Нацбанку у Києві.

Колеги-екскурсоводи, реєструйтеся!, адже до участі в інфотурі можуть приєднається не більше 10 осіб.

Чекаємо на ваші дзвінки на наші телефони: 705-35-50, 099-90-28-007, 067-923-08-93.

Місце і час проведення інфотуру: 14.00, м. Харків, пр. Перемоги, 55, Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Збір групи: о 13.40, ст. метро «Перемога» (якщо скористаєтесь підземним транспортом, то орієнтуватися на «голову поїзда» – далі вихід праворуч).