II літературно-музичний фестиваль «Дорога на Схід

Субота, 19 Серпень, 2017 - 16:00

«Дорога на Схід»: благодійний фонд Сергія Жадана готує музично-літературний фестиваль у Ізюмі

18 – 19 серпня в Ізюмі та в селі Іванівка на «Фазенді Виноград» пройде другий літературно – музичний фестиваль «Дорога на Схід». Ініціатором є Благодійний Фонд Сергія Жадана, а головними партнерами — «Райффайзен Банк Аваль», Харківська обласна державна адміністрація та міська рада Ізюма. Головна сцена фестивалю розташується на мальовничому березі Сіверського Дінця. Саме там можна буде побачити виступи «Тартак», «The Вйо», «Шана», «Жадан і собаки». А от потрапити на три інші сцени — в центрі міста, у кінотеатрі «Спартак» та на «Фазенді Виноград» — музичні колективи можуть, написавши на zhadancharityatgmail.com. «Ми хочемо, по-перше, привезти в Ізюм митців, котрі вже відбулися, зібрати їх із різних регіонів; а, по-друге, знайти та показати Харківщині, Ізюмщині, які цікаві музиканти, артисти є в її власних куточках, — говорить ініціатор фестивалю, поет і музикант Сергій Жадан. — Тож якщо ми про вас ще не знаємо, але ви талановиті й готові зіграти на фестивалі, — напишіть нам!» Також організатори запрошують до участі дизайнерів із Харківської, Донецької, Луганської та Сумської областей. «Ми влаштуємо в місті яскравий ярмарок, і хочеться, щоб на ньому можна було купити найцікавіші речі, які можна знайти на українському Сході, — говорить співорганізаторка фестивалю Марина Богун. — Креативна економіка — це те, що виводить регіони на якісно новий рівень. Культурні проекти, екотуризм, локальне креативне виробництво — Харківщина усім цим багата, та хочеться іще нового поштовху». Підготовка фестивалю ще потребує додаткових коштів. “Якщо ми зберемо більше, ніж нам необхідно, ми спрямуємо залишок коштів на допомогу дітям в інтернатах східних регіонів України, – говорить виконавча директорка БФ Сергія Жадана Ірина Куніцина. – Фінансові звіти ми опублікуємо на сайті та в соцмережах”. Реквізити для допомоги на сайті zhadancharity.org.ua
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
18 серпня початок о 19.00 — програму відкриє «Лінія Маннергейма» — музично-літературний проект Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова. Продовжить вистава «Альберт, або Найвища форма страти» за участі Юрія Андруховича. Доїхати до «Фазенди» із Ізюма та Харкова, а на ранок дістатися до Ізюма можна буде додатковими автобусними рейсами, котрі пустять ХОДА та Ізюмська міськрада. Зареєструватися на місця в автобусах та кемпінги можна буде у липні.
19 серпня працюватимуть три сцени. На першій, у кінотеатрі «Спартак», можна буде почути і побачити поетів — Любу Якимчук, Артема Полежаку, Юрія Андруховича, Олексія Чупу та Дмитра Лазуткіна. Друга сцена розташується в центрі міста. Тут зберуться переважно етноколективи.На третій сцені, над річкою, звучатимуть українські ска-панк, поп-реґі, фанк та етно-рок.

Джерело інформації: http://inform.kharkov.ua/novosti/doroga-na-shid-blagodiyniy-fond-sergiya...