Читання «У милому місті моєму», які присвячені 130-річчю від дня народження Варвари Каринської

П'ятниця, 30 Вересень, 2016 - 07:00 до Субота, 1 Жовтень, 2016 - 15:00

Запрошуємо всіх охочих взятиучасть у 2-х читаннях «У милому місті моєму», які присвячені 130-річчю від дня народження Варвари Каринської (1886-1983)
Варвара Андріївна Каринська - чудова харків'янка, знаменитий майстер балетного і театрального костюма, володар премії «Оскар», народилася в Харкові 3 жовтня 1886 року в сім'ї купця А.Я.Жмудського, відомого мецената і благодійника. Коло її спілкування - це перші особи нашого міста «добільшовицького» періоду, знамениті художники, музиканти, артисти. Про багатьох з них було б цікаво згадати. 

До участі в читаннях запрошуємо істориків, краєзнавців, мистецтвознавців і просто харків'ян, яким є, що розповісти про історію нашого міста і його мешканців.
Тема читань: Харків «епохи Каринської», її сучасники.
Час проведення: 30 вересня (пт) - 1 жовтня (сб) 2016 р. Початок - 10 00
Місце проведення: в конференц-залі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (майдан Свободи, 4, ЦНБ, 9-й поверх).

Вхід - вільний.

Організатори
Музей видатних харків'ян ім. К. I. Шульженко, Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Центр краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради

Планується видання збірки матеріалів 2-х читань "У МИЛОМУ МІСТІ МОЄМУ". Бажаючих опублікувати свої доповіді, просимо дотримуватися правил оформлення матеріалів для друку.
Для участі в читаннях необхідно: 
- у строк до 15.09.2016 р. подати доповіді в двох варіантах: текстовому - формат .doc і електронному. Окремо надати файл з фотографіями та перелік фотографій (підписи до фотографій)
- мова - українська, російська
- необхідний елемент статті: назва, прізвище автора, ім'я, по батькові (без скорочень). Автори мають повідомити також про себе такі дані: науковий ступінь, учене звання, місце роботи й посаду, телефон (роб., мобільний), електронну пошту
- текст має бути набраний в MS Word, формат паперу А4 (210х297), поля - 20, шрифт- Times New Roman, розмір шрифта 12, міжрядковий інтервал - одинарний. Посилання на літературу (примітки) даються у кінці статті;
- об'єм до 6 сторінок з ілюстраціями.
- регламент виступу до 15 хв.
Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для публікації.

Зв'язок з оргкомітетом: muzeyshulzenkoatukr.net
www.facebook.com/muzeyshulzenko, телефон (057) 732-69-18, 
+38 050-401-53-93 - Гроссу Олена Анатоліївна
+38 050-301-24-27 - Шемет Микола Миколайович

Джерело інформації: https://www.facebook.com/muzeyshulzenko?fref=ts

Місце проведення: 

м. Харків, пл. Свободи, 4