Церемонія вручення сертифікатів і знаків «Українська гостинна садиба» власникам агросадиб Харківської області

Середа, 1 Лютий, 2017 - 10:00

З метою сприяння розвитку сільських територій, підвищення якості комплексного обслуговування туристів, 25 січня 2017 року о 15.00 в малій залі Харківської обласної державної адміністрації (Будинок рад) під патронатом заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації А.В. Бабічева відбудеться церемонія вручення сертифікатів і знаків «Українська гостинна садиба» власникам агросадиб Харківської області, які пройшли добровільну категоризацію у сфері сільського зеленого туризму в рамках Програми «Українська гостинна садиба». Цей знак видається Спілкою сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні і може використовуватися як маркетинговий інструмент у зростанні популярності садиби.

Категоризація діючих садиб сільського туризму, які знаходяться на території Балаклійського, Борівського, Валківського, Вовчанського, Дворічанського, Зміївського, Ізюмського, Нововодолазького, Чугуївського районів та м. Дергачі здійснювалася в рамках реалізації проекту «Підтримка підприємницьких ініціатив сільських мешканців у сфері зеленого туризму» громадської організації «Інститут соціальної політики регіону» за підтримки Харківського регіонального відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Управління культури і туризму Харківської ОДА, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

На сьогоднішній день, Харківщина вперше створила обласну мережу «Гостинні садиби Харківщини» у кількості 37 садиб різних категорій, які увійшли до всеукраїнської мережі «Українська гостинна садиба». Дві з них були категоризовані раніше, у 2014 році.

У зазначеному заході візьмуть участь голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, міські голови, голови сільських і селищних рад, на підвідомчих територіях яких знаходяться агросадиби, а також власники агросадиб, представники профільних структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації, туристичної спільноти Харківщини, громадських і туристичних організацій, екскурсоводи тощо.

Вхід на захід – вільний за наявності паспорту (для ідентифікації особи в Будинку рад) та за попередньої реєстрації за тел.: +380 (57) 757-45-13, +380 (98) 882-55-92 (ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму») 1

ДОВІДКА. Сертифікат засвідчує відповідність агросадиби вимогам програми категоризації. Знак «Українська гостинна садиба» дає право сільському господарю повідомляти про відповідну якість житлових умов та рівень послуг у засобах реклами та інформації, встановлювати плату, співставлену з його категорією тощо.